Domov > Blog > Náš tip > Šungit – kameň zdravia

Šungit – kameň zdravia

Šungit obsahuje fullerén, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, má úžasné čistiace účinky. Preto sa šungitová voda nazýva živou vodou. Vysoko kvalitná šungitová voda dokonale hydratuje a ošetruje orgány, pokožku a celý organizmus.

Šungit je 2 miliardy rokov stará hornina, ktorá sa ťaží na jedinom mieste na svete – v Rusku, v dedine Šunga. Jedná sa o polyminerál,  je jedinečnou formou uhlíka. Objav molekuly fullerén, na základe ktorej šungit funguje, získal v roku 1996 Nobelovú cenu.

Šungitová voda pomáha liečiť protizápalové ochorenia, alergie, kĺbové problémy, ale aj kožné problémy. Šungitom si filtroval vodu už Peter Veľký, dokonca vydal nariadenie, aby každý jeho vojak mal vo fľaši šungitovú drť, ktorá filtrovala vodu, toto opatrenie malo zabrániť prenosu nákaz.

Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT TIME prečistí vodu od nežiaducich látok či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus.

Obsah balenia: Polyminerálna uhlíková hornina s vysokým obsahom fullerénov a s vysokým podielom uhlíka na úpravu pitnej vody. Obsah krabičky 150g slúži na úpravu jedného litra vody. Doba využitia jedného 150 gramového balenia je 6 mesiacov.

Použitie: Obsah balenia ŠUNGIT TIME prepláchneme a vložíme do cca 1-litrového skleneného alebo keramického džbánu. Zalejeme pitnou vodou necháme odstáť 6-10 hodín. Opakovane dolievame vodu.

Čistenie: ŠUNGIT sa čistí sušením. Pravidelne v dvojtýždennom intervale necháme kamene uschnúť do sucha. Ideálne na vzduchu, slnku, radiátore, alebo v rozohriatej rúre. Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších dvoch týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení je trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Krajina pôvodu: Rusko

%d blogerom sa páči toto: