Znížená cena Brahmi 60 tabl. Planet Ayurveda

Brahmi 60 tabl. Planet Ayurveda

8675

Brahmi posilňuje mozog a nervovú sústavu. Má vynikajúce podporné účinky na pamäť a sústredenie.

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

19,78 € s DPH

-10%

21,98 € s DPH

19,78 € za ks

Detaily

Pravidelné užívanie Brahmi so sebou prináša schopnosť lepšie zvládať stres a umožňuje potrebné upokojenie tkanív mozgu a nervového systému. Okrem jasnejšieho myslenia Brahmi navodzuje pocit pokoja a spokojnosti. Má unikátnu schopnosť poskytnúť novú energiu a mentálnu silu.

Brahmi má vynikajúce uplatnenie u ľudí s vysokou dávkou stresu, u ktorých je kľúčové jasné myslenie pod tlakom, pomáha znížiť nespokojnosť a redukovať rozptyľovanie zapríčinené nervozitou, vďaka čomu umožňuje dosiahnuť koncentráciu potrebnú na vykonanie fyzickej či psychickej práce pod stresom.

Ako nervové tonikum sa Brahmi používa na pomoc ľuďom, ktorí prekonali mozgovú porážku, nervové zrútenie alebo vyčerpanie a tiež ľuďom trpiacim ADD (Attention Deficit Disorder, Deficit pozornosti), ktorí nie sú schopní sústrediť sa na konkrétnu prácu alebo aktivitu. Brahmi má pomocný účinok u ľudí trpiacich epilepsiou.

Balenie obsahuje 60 ks kapsulí, až 500 mg štandardizovaného extraktu 10:1 v jednej kapsuli, ktoré sú 100% vegetariánske. Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív. V kapsuliach sú použité vysoko účinné štandardizované extrakty z rastliny. Nie je použitý surový prášok z rastliny a neobsahujú žiadne ďalšie prídavné látky.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1-2 x denne. 

Krajina pôvodu: India

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (24)