Tovar sa považuje za dodaný doručením na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke ako adresu dodania.

Náš záväzok dodať tovar sa považuje za splnený aj v prípade, ak sme boli pripravení odovzdať Vám tovar na dohodnutom mieste a v dohodnutom čase, resp. ak Vám v ňom umožníme prevzatie tovaru a Vy si tovar neprevezmete z iných dôvodov ako sú dôvody na našej strane.

V prípade, ak si tovar neprevezmete, sme oprávnení odstúpiť od kúpnej zmluvy a požadovať od Vás náhradu nákladov na prepravu a balné súvisiace s neúspešným dodaním tovaru.

Objednávka sprostredkovateľa (spôsob a cena dodania, dodacia lehota) bude vybavená podľa vopred dohodnutých podmienok.

 

Spôsob dodania tovaru a cena:

MINIMÁLNA HODNOTA OBJEDNÁVKY TOVARU JE 10€. 

Packeta kuriér:
Pokiaľ si prajete mať tovar rýchlejšie k dispozícii, uveďte v objednávke spôsob dodania Kuriér a my Vám pošleme tovar prostredníctvom spoločnosti Packeta kuriérom až ku vám do rúk. Tovar bežne doručíme do 3 pracovných dní. Maximálna hmotnosť balíku je 10kg. 

Cena dopravy Slovensko (Packeta):

Tovar v hodnote nad 60 €: zadarmo

Tovar v hodnote do 60 €: 4,90€

Pri objednávkach na dobierku účtujeme príplatok 1 Eur s DPH.

Odberné miesto Packeta :
Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť do troch pracovných dní na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete z takmer 600 odberných miest na Slovensku. Maximálna hmotnosť balíku je 10kg. 

Ceny dopravy Slovensko (Packeta):

Tovar v hodnote nad 60 €: zadarmo

Tovar v hodnote do 60 €: 2,90€

Pri objednávkach na dobierku účtujeme príplatok 1 Eur s DPH.

Osobný odber na predajni:

Pokiaľ uvediete v objednávke spôsob dodania Osobný odber na ktorejkoľvek predajni VITALAND, môžete si tovar bezplatne prevziať na Vami zvolenej predajni počas otváracích hodín.  https://vitaland.sk/kontakt/

Dodacia lehota: 

Pokiaľ sa nedohodneme inak, Vašu objednávku vybavíme do 30 dní od jej prijatia.

Objednaný tovar Vám bude dodaný podľa jeho dostupnosti a našich prevádzkových možností v čo najkratšom čase, spravidla do 1-5 pracovných dní od uzatvorenia kúpnej zmluvy (potvrdenia objednávky).

Snažíme sa, aby všetok tovar uvedený na našej stránke bol aj na sklade, avšak jeho dostupnosť nezaručujeme. Pokiaľ Vami objednaný tovar nebude dostupný, skontaktujeme sa s Vami telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu a dohodne ďalší postup. Vynaložíme všetko úsilie, aby Vám bol tovar dodaný v dohodnutý deň a v dohodnutom čase, avšak nie sme zodpovední za žiadne omeškanie spôsobené vyššou mocou.

Prevzatie zásielky:

Pri preberaní tovaru ste povinný zásielku i tovar vizuálne skontrolovať a pokiaľ nie je chybná alebo mechanicky poškodená, ste povinný zásielku prevziať. V prípade zistenia mechanického poškodenia obalu zásielky spíše vodič dopravcu za Vašej prítomnosti záznam o poškodení zásielky (reklamačný formulár) a podpíše ho. Jednu kópiu reklamačného lístka si uschovajte.

Ak zásielku neprevezmete, kontaktuje nás (uplatníme si u dopravcu náhradu škody) a následne sa dohodneme o spôsobe vybavenia reklamácie. V prípade, že po prevzatí zistíte chybnú zásielku (chýbajúce množstvo, poškodenie tovaru alebo dodávka iného tovaru ako bol objednaný ), kontaktuje nás telefonicky alebo e-mailom. Následne vyplníte reklamačný formulár, ktorý nám odošlete spolu s dotknutým tovarom a následne budeme situáciu riešiť podľa ustanovení o reklamácii.

Podpísaním dokladu o prevzatí zásielky (u dopravcu), resp. podpísaním dodacieho listu súhlasíte s prevzatím tovaru a potvrdzujete, že zásielka je v poriadku a nebola dodaná mechanicky poškodená ani chybná. Ak tovar nepreberiete na mieste, teda na adrese, ktorú ste uviedli pre dodanie a za prítomnosti vodiča, alebo bezdôvodne odmietnete od dopravcu prevziať tovar, preberáte zodpovednosť za prípadné poškodenie tovaru, chýbajúce množstvo, alebo chybnú dodávku na seba. Reklamácia v tomto prípade nebude z našej strany uznaná a môžeme si voči Vám uplatniť aj nárok na náhradu vzniknutých nákladov.