Domov > Blog > Novinky > Nové Slovenské rastlinné výrobky

Nové Slovenské rastlinné výrobky

Rastlinné nápoje Body&Futureobohatené o vegánsky vitamín D3 a vápnik, ktorý sa stará o správne fungovanie svalov a kostí. Je jemne sladkej chuti a vhodný pre vegánov. Bez konzervačných látok, bez GMO a laktózy.

80% obalu je vyrobených z obnoviteľných zdrojov: dreva a cukrovej trstiny. Pri jeho výrobe sa vyprodukuje o 17% menej CO2 v porovnaní s bežným kartónovým obalom. 

Neochutené rastlinné nápoje máme v ponuke nasledovné:

Detské kokosovo – ovsené nápoje sú vďaka pridanému vápniku a vitamínu D3, ktorý sa stará o správne fungovanie imunity a pomáha vstrebávaniu vápnika a fosforu do kostí, výborným doplnkom stravy každého dieťaťa. 

Dostupné v príchutiach: 

Rastlinné 100% vegánske jogurty Body&Future sú krémové a jemné, so skutočnou chuťou jogurtu. Na ich výrobu sú použité BIO certifikované suroviny vysokej kvality.  Sú vynikajúcou alternatívou na raňajky, k ceráliam, prípravu osviežujúceho smoothie alebo si ho môžete jednoducho vychutnať čistý na varenie alebo pečenie. 

Obsahujú viac ako 70% kokosového mlieka a ovocie

Dostupné sú v týchto variantoch:

Chladené vegánske rastlinné nápoje Body&Future majú vysoký obsah mandlí a Omega – 3 mastných kyselín. Sú obohatené o rastlinný proteín z orechov, vlákninu, vápnik, vitamín D. Bez pridania cukru, laktózy a konzervačných látok.

V ponuke v príchutiach:

*Všetky chladené výrobky je u nás možné objednať si vopred cez eshop a vyzdvihnúť na našich predajniach.

%d blogerom sa páči toto: