Domov > Blog > Náš tip > Mňamka

Mňamka

Mňamky sú výbornou zdravou alternatívou maškrtenia, plné vlákniny, vitamínov a minerálov.Sú vhodné na ukojenie hladu na cestach, v práci alebo pri športe…

V našej ponuke nájdete Mňamka MIX 300g / cca 16ks (slivka, datľa, broskyňa, marhuľa so slivkou a vlašský orech v poleve).

 

 

Sušené slivky – Sú veľmi chutné, šťavnaté ovocie s vysokým obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov, betakaroténu a antioxidantov. Sú koncentrovaným zdrojom množstva dôležitých živín a antioxidantov. Vďaka obsahu pektínov, ktoré spomaľujú vstrebávanie cukrov a zvyšuje spaľovanie tukov. Sú skvelé na rednúce kosti…

 

 

Sušené datle – Energetická, minerálová a vitamínová bomba pre športovcov. Vzácna v nich je aj kyselinapantoténová (B5) – starása o našupsychickú a fyzickú kondíciu, dodáva telu energiu a vitalitu a takisto podporuje sústredenie. Ovocie je bohaté aj na vápnik, meď, chlór, železo, draslík a v neposlednom rade aj spomínanú esenciálnu aminokyselinu tryptofan. Tá sa v mozgu mení na nervový hormónserotonín, ktorý zaručujedlhý a blahodárny spánok. 

 

 

Sušené broskyne – Broskyne ako všeliek
Toto chutné ovocie má neuveriteľne pozitívne účinky. Sušené brosky nemajú veľmi vysoký obsah karoténov, podporujú obranyschopnosť, chránia bunky a sú prevenciou pred civilizačnými chorobami. Udržujú stabilizovanú hladinu cukru v krvi a majú močopudný účinok.

 

 

Sušené marhule – úžasné, zdravé ovocie! Sušené marhule sú bohaté na magnézium, ktoré má pozitívny vplyv na fungovanie nervového systému. Marhule spomaľujú process starnutia, posilňujú vlasy, pokožku, nechty a imunitný systém, ochránia pred slnkom.

Vlašské orechy – Upokoja vaše srdce, nervovú sústavu a cievny systém. Obsahujú veľmi veľa pre nás prospešných látok, účinne pôsobia na celý organizmus, metabolizmus a aj chudnutie. Pomôžu v boji s vysokým cholesterolom, tlakom, vyprázdňovaním, s krásnymi vlasmi či nechtami.

%d blogerom sa páči toto: