Domov > Blog > Náš tip > Kozmetické výrobky Khadi

Kozmetické výrobky Khadi

Kozmetické výrobky indickej značky Khadi kombinujú súčasné znalosti prírodnej kozmetiky s osvedčenými a tradičnými poznatkami z Ayurvedy. Od 70. rokov boli výrobky značky Khadi dostupné len v exkluzívnych indických lekárňach – v súčasnosti získali už radu ocenení po celom svete.

Kozmetika Khadi je založená na prírodných ingredienciách – na bylinách, rastlinných olejoch, ovocí, kvetinách a mineráloch. Svojím originálnym a účinným spôsobom sa stará o vlasy, pleť a telo. Väčšina výrobkov je certifikovaná BDIH – kontrolovaná prírodná kozmetika.Výrobky značky Khadi nie sú testované na zvieratách a pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Byliny sú zbierané tou najtradičnejšou možnou cestou, miestnymi obyvateľmi v prírode, v súlade s politikou Khadi pre zamestnanosť vidieckych obyvateľov, bez toho aby dochádzalo k poškodzovaniu prírody. 

Rastlinné farby na vlasy

Obsiahnuté suroviny v rastlinných farbách na vlasy Khadi pochádzajú z vybraných zberov a sú výnimočnej, špičkovej kvality.Ich zloženie je čisto rastlinné, bez doplnkových chemických látok. Môžete nimi farbiť aj šedivé vlasy.V závislosti na odtieni v nich nájdete indigo, hennu, amlu, a ďalšie rastliny. Vašim vlasom dajú nádherné odtiene, nenapodobiteľný lesk a objem.

%d blogerom sa páči toto: