Khadi - rastlinná farba na vlasy BEZFAREBNÁ SENNA/CASSIA 100g

9224

  • intenzívna nefarbiaca vlasová kúra na regeneráciu, objem, lesk a elasticitu
  • brilantný lesk a výrazný objem
  • intenzívne ošetruje vlasy a vlasovú pokožku
  • bez syntetických látok, 100% rastlinná
  • certifikácie: BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika, Vegan

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

13,96 € s DPH

139,60 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Áno
Vegan Áno
Bez GMO Ano
Bez pridaného cukru Ano

Detaily

Zloženie (INCI): Cassia Obovata (senna / cassia) Leaf Powder

Popis:

Intenzívna regenerácia do Vašich vlasov bez toho, aby ste ich zároveň farbili. Khadi bezfarebná vlasová kúra Senna / Cassia dáva vlasom výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku. Ošetruje vlasy od korienkov a pokožky až po končeky. Posilňuje a reparuje vlasovú štruktúru. Stará sa o hydratáciu vlasov a dáva im elasticitu. Rovnako osviežuje a zvýrazňuje súčasnú farbu vlasov. Khadi Senna / Cassia je bezfarebná a je obzvlášť vhodná, ak chcete dodať vlasom silu a žiarivosť a pritom nechcete meniť ich farbu.

Chystáte sa prejsť na rastlinné farby na vlasy Khadi a pritom máte silno poškodené, suché či zosvetlené vlasy? Khadi vlasová kúra Senna / Cassia poslúži ako optimálna príprava takýchto vlasov pred pristúpením k samotnému farbeniu. S každou aplikáciou buduje vlasovú štruktúru a vlasy tak môžu rovnomerne absorbovať rastlinnú farbu počas ich farbenia.

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj táto bezfarebná vlasová kúra 100% prírodná a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika a certifikácie Vegan. Je teda bez akýchkoľvek syntetických ingrediencií. A samozrejme bez silikónov. Senna inak nazývaná aj cassia - rastlina Cassia obovata, jediná ingrediencia tejto vlasovej kúry, je známa po tisícročia svojím ošetrujúcim účinkom, obdobným rastline henna, avšak nefarbiacim. Nesprávne sa jej preto často hovorí "bezfarebná henna", avšak tá v skutočnosti neexistuje. Khadi Senna / Cassia je extra jemne namletá a vlasom tak perfektne odovzdáva svoje ošetrujúce a reparačné pôsobenie.

Doba pôsobenia je 15 minút, v závislosti od východiskových vlasov, viď záložka použitie. Tento bezfarebný odtieň sa zalieva vodou s teplotou 50 °C.  Jednotlivé Khadi odtiene vrátane bezfarebného môžete medzi sebou miešať a vytvárať si svoje vlastné farebné nuansy.

Rastlinné substancie čisto prírodnej vlasovej kúry Khadi Senna / Cassia obklopia každučký vlas. Budete vnímať a vidieť, ako sú Vaše vlasy silnejšie a predchnuté zdravým leskom. Pre prirodzene krásny a markantne pestovaný vzhľad vlasov.

Preferujete vytvárať si svoje individuálne farbiace zmesi? Tento "bezfarebný odtieň" si môžete primiešať do ostatných odtieňov rastlinných farieb na vlasy Khadi, ak chcete získať svetlejší variant farebného výsledku.

Rastlinné farby na vlasy Khadi v sebe spájajú znalosti ajurvédskej medicíny a najnovšie kozmetické technológie. Naše produkty vyrábame v najvyššej kvalite podľa nemeckých štandardov. Výsledkom je vysoko účinná a zároveň citlivá prírodná kozmetika s cenným zložením, ktorej účinky pocítite sami. Naše farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou. Prečo sme si tým takí istí? Pretože ich pre Vás nechávame pravidelne testovať v nezávislých a kvalifikovaných laboratóriách. Rastlinné farby na vlasy Khadi sú certifikované nemeckým spolkovým zväzom priemyselných a obchodných podnikov (BDIH) podľa medzinárodného štandardu COSMOS AISBL a sú nositeľmi renomovanej certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Zároveň sú nositeľmi certifikácie Vegan.

Použitie:

Umyte si vlasy prírodným šampónom bez silikónov.

Zmiešajte prášok s vodou s teplotou 50 °C. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Na vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Pri tomto bezfarebnom odtieni môžete zvoliť aj aplikáciu pomocou rúk. Pastu nanášajte čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať pri pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Vlasovú kúru nechajte v prípade bielych a blond vlasov pôsobiť 15 minút. V prípade tmavších vlasov ju môžete nechať pôsobiť 30 minút. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Krajina pôvodu: India

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)