Sieťovka z biobavlny s dlhým uchom - rôzne farby

5550

Do poznámky v košíku prosím uveďte, akú farbu si prosíte.

Na výber z farieb: natural biela, zelená limetka, modrozelená, čierna, ružová malina.

Sieťovka je u nás známa od 20. rokov minulého storočia. Je ľahká, unesie veľa a vydrží dlho - ideálna náhrada miesto jednorázových igelitových tašiek, ktoré často neprežijú ani cestu z obchodu domov.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

6,24 € s DPH

6,24 € za ks

Detaily

Vyrobená z ekologicky pestovanej biobavlny. Rozmer cca 40 x 40 cm, hmotnosť 90 g, nosnosť až 10 kg a dlhé ucho.

Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravín a bavlny podľa jasne stanovených pravidiel. Na týchto ekofarmách je zakázané používanie toxických chemických pesticídov, insekticídov a hnojív a geneticky modifikovaných organizmov. Farmy usilujú o vybudovanie biologicky rozmanitého poľnohospodárskeho systému a udržanie úrodnosti pôdy prirodzenou cestou.

Návod na pranie: Ak sa na biobavlne vyskytne škvrna, ošetríme ju pred praním žlčovým alebo olivovým mydlom s citrónovým extraktom. Bavlnené materiály ocenia pranie v mydlových orechoch - zostávajú mäkké a priedušné. K praniu môžeme použiť aj prací gél z mydlových orechov. Mydlový sliz odporúčame iba v prípade mäkkej vody. Odporúčame prať na 40 ºC. Zrážanlivosť do 15 %. Pri používaní sa opäť vráti do pôvodnej veľkosti. Na prírodné materiály zásadne nepoužívame aviváž - usadzuje sa na vláknach a znižuje savosť vlákien. 

Súvisiace produkty