Znížená cena Reishi BIO, 60g, Altevita

Reishi BIO, 60g, Altevita

10016

Reishi (Ganoderma Lucidum) je v Číne používaná už viac ako 2000 rokov. Pre jej schopnosti sa označuje ako „Zázračná huba“, „Cisárska huba nesmrteľnosti“ alebo „Huba večnej mladosti“.

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

11,98 € s DPH

-0,12 €

12,10 € s DPH

199,66 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Áno
Vegan Áno

Detaily

Huba obsahuje okolo 200 rôznych vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia pozitívne na organizmus človeka. Mnohí odborníci, ktorí sa zaoberajú liečbou rakoviny odporúčajú použitie tejto huby ľuďom, u ktorých bola diagnostikovaná rakovina.
Huba Reishi má antibakteriálne a antivírusové účinky, je vhodným doplnkom stravy pri obnovovaní síl a energie organizmu napr. po veľkom fyzickom vyčerpaní, chorobe alebo operácii. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Obsahuje celé spektrum aktívnych zložiek, najmä polysacharidov, betaglukánov, fytosterolov (provitamín D2) a enzýmov bez vedľajších prísad. Je považovaná za účinnú látku pri terapii Alzheimerovej choroby. Obsahuje tiež organické germánium, ktorý pomáha podporovať metabolizmus, znižovať hladinu cholesterolu a podporovať silu a vitalitu organizmu. Germánium je efektívny nielen pre čistenie krvi, ale tiež pre posilnenie krvných ciev a v prevencii vzniku trombózy.


Reishi obsahuje prvky, ktoré sú zásadné a neoceniteľné pre ľudské zdravie. Je to silný adaptogén, čo znamená, že normalizuje všetky telesné funkcie. Reishi posilňuje imunitný systém v boji proti chorobám a je tiež významným radikálom, ktorý pomáha telu detoxikovať cudzie látky.


Huba Reishi podporuje liečbu ochorení:
⦁ Imunita – stimulácia imunitného systému
⦁ Odolnosť proti stresu
⦁ Ochorenia srdca, vyrovnanie krvného tlaku
⦁ Vypadávanie vlasov
⦁ Astma, kašeľ, bronchitída
⦁ Nespavosť – zlepšenie a prehĺbenie spánku
⦁ DNA, reumatizmus
⦁ Podporný prostriedok pri liečbe rakoviny – zmiernenie vedľajších účinkov chemoterapie a ožarovania (únava, vypadávanie vlasov a pod.)
⦁ Ochorenia pečene – regenerácia po zaťažení liečivami, alkoholom, hepatitídou (celková detoxikácia organizmu, zlepšenie stavu pokožky)
⦁ Komplikácie spojené s cukrovkou (hojenie rán, infekcie, problémy s očami)
⦁ Starnutie - zvýšenie elánu a vitality, celkové omladenie organizmu


Dávkovanie: 1 - 2 čajové lyžičky (1-2g), 1-2 x denne zmiešať s 200ml nápoja (napr. džús, citrónová voda, smoothie).


Zloženie: 100% prášok Ganoderma lucidum

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)