Zinok lipozomálny 15mg 200ml VEGAN

8102

Zinok + Vitamín C v lipozomálnej podobe pre silný imunitný systém a zdravú pokožku, vlasy, nechty...

Zinok je jeden z najčastejšie nedostatkových minerálov a pritom sa zúčastňuje mnohých procesov v tvojom tele, napríklad aj tvorby a regulácie hormónov či enzýmov. 

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

19,20 € s DPH

96,00 € za l

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Áno

Detaily

Vitamín C je látka, bez ktorej naše telo nedokáže normálne fungovať, a nedokáže si ho samo vytvoriť. Zdrojom vitamínu C sú potraviny alebo výživové doplnky. Najväčším nedostatkom klasických foriem vitamínu C je, že sa prevažná časť vitamínu C znehodnotí už v tráviacom trakte a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba zlomok množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozmálny vitamín C má na rozdiel od klasických foriem až 6 krát vyššiu vstrebateľnosť v porovnaní s inými formami vitamínu C. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup dovnútra buniek. 

Tento vitamín C neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, arašidy. Neobsahuje lepok, ani zložky GMO pôvodu!

Zloženiedemineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slečnicový lecitín, kyselina L-askorbová, glukónan zinočnatý, konzerváčna látka: sorbát draselný

Odporúčaná denná dávka: 2 x denne 1 čajová lyžička (2x4ml)

Obsah účinných látok v ODD: 
Vitamín C                  1000mg
Zinok                         15mg
Lecitín slnečnicový   1313mg

Krajina pôvodu: Slovensko

Súvisiace produkty