Sirup stromový Neera 1 l

1703

Výnimočná zmes javorového sirupu a palmových štiav pre detoxikačnú kúru Neera.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

50,82 € s DPH

50,82 € za l

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Áno

Detaily

NEERA je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisťovací proces nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom. Diétu vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs. Od tej doby sa stala veľmi populárnou v mnohých krajinách sveta.

Neera prírodný stromový sirup je starostlivo vyvážená zmes najčistejšej miazgy štyroch druhov juhoázijských paliem a najkvalitnejšieho kanadského javorového sirupu stupňa C+. Javorový sirup dodáva počas kúry energiu vo forme ľahko stráviteľných cukrov a palmový sirup zaisťuje bohatý prísun minerálov. Zloženie NEERA sirupu je veľmi blízke zloženiu našej krvi, preto sa tak ľahko vstrebáva.

Zloženie: palmový sirup (Indonézia, Srí Lanka), javorový sirup (Kanada).

Počas kúry pijeme nápoj NEERA - zmes vody, čerstvo vylisované citrónovej šťavy, kajenského korenia a Neera prírodného stromového sirupu. Diéta bola vyvinutá tak, aby podporovala prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme, ale zároveň v priebehu tohto procesu predišla pocitom hladu a úbytku energie.

Zníženie nadváhy je vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom NEERA kúry. Veľká väčšina ľudí, ktorí túto kúru absolvovali, uvádza zníženie váhy o 5 až 10kg, ostatní 3-5kg. Pretože príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, len veľmi malá časť váhy sa po ukončení diéty vráti. Tým najpodstatnejším je však niečo iné: NEERA kúra pomôže organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a "pripomenie" mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, NEERA je tým najlepším začiatkom.

Príprava nápoja:

Na prípravu dennej dávky (2 litrov) nápoja potrebujeme:

1,5 dl čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy (3-4 citróny)

1,5 dl prírodného stromového sirupu Neera

cca 1/10 kávovej lyžičky kajenského korenia - na konček noža (prispôsobte podľa chuti)

1,7 l čistej vody

Na prípravu 3dl nápoja Neera potrebujeme:

2 polievkové lyžice prírodného stromového sirupu Neera

2 polievkové lyžice čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy

štipka kajenského korenia

doliať vodu aby bol celkový objem nápoja 3dl

Zmiešame citrónovú šťavu, prírodný stromový sirup Neera a kajenské korenie (napr. v sklenenom džbáne) a pridáme vlažnú vodu (prípadne studenú vodu). Dobre zamiešame.

Používame čerstvé citróny, nie koncentrovanú citrónovú šťavu. Odporúčame vybrať si bio citróny, pretože sú pestované bez chemických hnojív a postrekov a nie sú geneticky manipulované.

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)