Prášok konopný 250 g BIO RAW Health Link

4746

Konopný proteín vo forme prášku obsahuje približne 50 % kompletného rastlinného proteínu, v ktorom sú zastúpené všetky esenciálne aminokyseliny. Konopný proteín je preto ideálnym prostriedkom na doplnenie bielkovín pre vegetariánov a vegánov. 

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

7,48 € s DPH

29,92 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Áno
Vegan Áno

Detaily

Ak sa aktívne venujete športu, bude pre vás konopný proteín nenahraditeľným doplnkom na rast svalovej hmoty. Nespôsobuje nadúvanie alebo ťažkosti trávenia, čo je jeho veľkou výhodou oproti iným rastlinným zdrojom bielkovín.

Konopný proteín (po angl. hemp protein) obsahuje tiež vysoký podiel vlákniny (23 %), a preto napomáha pri detoxikácii organizmu. Má takmer ideálny pomer omega mastných kyselín (3, 6, 9-omega mastné kyseliny). Mastné kyseliny omega 3 a omega 6 si ľudský organizmus nedokáže sám vyprodukovať (t.j. sú esenciálne) a je potrebné prijímať ich v strave. Konopné semienka alebo konopný proteín v prášku sú ich bohatým zdrojom.


Prášok je vhodný na prípravu proteínových kokteilov, je možné ho použiť do dezertov alebo cereálií.


Zloženie: 100 % BIO prášok z lúpaných konopných semienok.


Použitie: Prášok je vhodný na prípravu proteínových kokteilov, je možné ho použiť do dezertov alebo cereálií. Prášok (5-7 g) môžete zmiešať v pohári mlieka, čaju alebo inej tekutine. Nezahrievajte na viac ako 40°C, aby si prášok uchoval svoje nutričné hodnoty.


Krajina pôvodu: Rumunsko

Súvisiace produkty