Moringa Balance pre hormonálnu rovnováhu 61,08g

8159

Ak sa aj vy dlhodobo trápite s rozbúrenými hormónmiemocionálnymi výkyvmináladami, alebo máte obavy z nepríjemnej menštruácie či bojujete s príznakmi menopauzy – ste tu správne. Všetko nepríjemné, čo sa týka výlučne žien a ich cyklov, je riešiteľné s BALANCE UP.

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

44,82 € s DPH

734,75 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Áno

Detaily

Ako funguje BALANCE UP?

  • pre zdravie a vitalitu: moringa má neskutočne priaznivé zloženie vitamínov, minerálov, aminokyselín a fytonutrientov . Jej zloženie je obohatené o rastlinný D3 vitamín
  • pre štíhlosť a chudnutie: moringa obsahuje izotiokyanáty s anti-obezitickým efektom, ktoré podporujú redukciu telesnej hmotnosti.
  • pre prevenciu komplikácii počas menopauzy: moringa má silnú antioxidačnú aktivitu a dokáže nahradiť estrogén chýbajúci v ženskom organizme. Menopauzálne problémy zmierňuje účinne aj extrakt z koreňa macy.
  • pre vyváženie ženských hormónov: moringa spolu s macou majú tendenciu zmierňovať napätie, stres a upokojovať rozbúrené emócie v dôsledku hormonálnej nevyváženosti.
  • proti únave stresu

ZloženiePrášok z listov Moringa oleifera, maca root extract (Lepidium meyenii), vitamín D3 (plant-based cholecalciferol), celulóza (vegan kapsule bez farbív).

Odporúčané dávkovanie: 2x denne 2 kapsule zapiť vodou. Ideálne užívať po jedle, pre lepšie vstrebávanie. Pre podporu efektu môžete kombinovať s vodným výluhom listov Moringy.

Začnite s 2 kapsulami a zvyšujte postupne v priebehu dvoch týždňov na plnú dávku 4 kapsule za deň. Zvyšovanie dávky už nemá ďalší efekt. 

Našu Moringu pestujeme ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia na organických pôdach bez použitia umelých hnojív a pesticídov. Listy sú ručne zberané a sušené do 42°C a stále testované na obsah mikroorganizmov a plesní. Listy obsahujú vysokú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov.

Súvisiace produkty