Kombucha zo šípkového čaju s ibištekom 1,5l

8535

Probiotický kombuchový nápoj, ktorý posilní telo a osvieži myseľ.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

3,82 € s DPH

2,55 € za l

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Áno

Detaily

Ochutnajte aj Vy znovuobjavený Elixír Šípkovej Ruženky, ktorý v sebe spája znamenité účinky kombuchy, šípkového čaju a ibištekového kvetu a tak sa nechajte zregenerovať čistou silou prírody.

V nápoji je zastúpené široké spektrum zdraviu prospešných vitamínov, organických kyselín, minerálnych látok, probiotických kultúr kvasiniek a baktérií v prirodzenej forme, ktoré produkujú biologicky aktívne látky. Ich príjem pre človeka znamená celkovú regeneráciu a očistu od škodlivých látok.

Odporúčame: Ráno minimálne 1,5 dcl nalačno a ďalej podľa chuti. Pred otvorením nápoj vychlaďte. Otvárajte opatrne a skonzumujte do 3 dní.

Konzumáciu nápoja pre deti, tehotné a dojčiace ženy konzultujte so svojím lekárom.

Zloženie: kombuchovou kultúrou fermentovaný šípkový čaj s ibištekového kvetu, zvyškový metabolizovaný cukor, prírodný CO2, fermentačné probiotické mikroorganizmy (minimálne 2 miliardy v 100 ml).

Mierny zákal, zhluky, usadené kvasinky a stále sa tvoriaci CO2 sú sprievodným javom fermentačného procesu. Kombuchový nápoj neznehodnocujú, ale potvrdzujú jeho biologickú hodnotu a kvalitu.

Súvisiace produkty