VitaBomba 250g

8344

Včelí med kvetový - krémový s 5% peľu, 3g pergy a materskou kašičkou. 

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

8,91 € s DPH

35,64 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Nie

Detaily

Perga je kvetový peľ získavaný z plástov, ktorý je prepracovaný včelami priamo v úli. Tu je vystavený prírodnému kvasnému procesu, počas ktorého vznikajú veľmi dôležité substancie. Perga je o viac ako 50% účinnejšia ako kvetový peľ. 

Perga sa inak nazýva aj včelí chlieb. Podporuje organizmus k rýchlej obnove duševnej a fyzickej sily, najmä v rekonvalescencii po vyčerpávajúcich chorobách a po operáciách. Pri depresívnych stavoch obnovuje duševnú rovnováhu, vyvoláva pocit spokojnosti a chuti k životu. 

Ovplyvňuje črevnú mikroflóru a podnecuje funkcie žalúdka, znižuje tlak, cholesterol v krvi. Obsahuje kyseliny nukleové, ktoré majú priaznivé účinky na spomaľovanie starnutia.

Materská kašička je vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov. Podporuje krvotvorbu, má dobré výsledky pri neplodnosti, impotencii a zníženej sexuálnej aktivite. Potláča procesy starnutia, znižuje psychické a fyzické preťaženie, pomáha pri nespavosti, priaznivo pôsobí pri bolestiach hlavy. Odstraňuje negatívne pôsobenie voľných radikálov, zlepšuje činnosť pečene a čriev. 

Krajina pôvodu: Slovensko, Včelárstvo Dedinský

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)