Domov > Blog > Náš tip > Prírodné opaľovacie telové mlieka

Prírodné opaľovacie telové mlieka


K bronzovo opálenej pokožke vám pomôže kvalitný opaľovací krém, mlieko alebo olej. V našej ponuke nájdete prípravky s rôznymi ochrannými faktormi (až 50+), krémy pre citlivú pokožku alebo krémy a mlieka vhodné pre deti. Aby vaše opálenie vydržalo čo najdlhšie, siahnite po mlieku po opaľovaní, ktoré pokožku hydratuje a upokojí.

Prírodné opaľovacie mlieka sú vyrobené z jednoduchých a bezpečných prísad, čo je prospešné pre vás i pre najjemnejšiu detskú pokožku. Obsahuje rastlinné maslo, ktoré je bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chráni ju pred vyschnutím. Ponúkame telové mlieko s SPF30telové mlieko s SPF50olej po opaľovaní, ktorý vďaka obsahu kokosového, mandľového, makadamového a jojobového oleja poskytuje pokožke tela a pleti jemnú starostlivosť po intenzívnom pobyte na slnku. 

 

Bio certifikované opaľovacie telové krémy Alteya chránia pred škodlivými účinkami UVA a UVB žiarenia. Poskytujú spoľahlivú ochranu proti slnečnému žiareniu a zároveň vyživujú a hydratujú pokožku. Obsahujú kombináciu organických olejov a extraktov, taktiež vytvárajú tenkú ochrannú vrstvu, ktorá regeneruje a vyživuje pokožku a znižuje príznaky starnutia. Sú vhodné pre každodenné použitie. Po aplikácií sú vodoodoľné až 40 minút. Umožňujú pokožke využívať priaznivé účinky slnečných lúčov bez toho, aby jej škodili škodlivé chemické zložky. V našej ponuke nájdete telové krémy s SPF 30. Opaľovací krém pre deti obsahuje  zložky vhodné pre detskú pokožku a extrakty z harmančeka.

%d blogerom sa páči toto: