Domov > Blog > Novinky > Prírodná drogéria Sonett

Značka Sonett sa vyznačuje tým, že nepoužíva suroviny z ropy, farbivá, vône, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá a syntetické látky.

Všetky zložky ktoré použité pri výrobe produktov Sonett sú z prírodných a rastlinných surovín a sú rýchlo a 100% biologicky odbúrateľné.

Sonett produkty a ich obsah je jedinečný tým, že sú v nej použité rastlinné oleje v kvalite BIO, neobsahujú fosfáty a enzýmy. Sú mimoriadne mierne a zohľadňujú pokožku užívateľa na najvyššej úrovni. Sú skutočne vhodné pre citlivú pokožku a alergikov.

Nemecké produkty Sonett pre domácnosť sú v najvyššej BIO kvalite a ekologicky certifikované.

Tablety

Vhodné do všetkých umývačiek riadu.

Gel na riad

Vhodný pre všetky ekologické čističky vôd. Čisté rastlinné tenzidy sú obzvlášť jemné ku pokožke pri ručnom umývaní riadu. S prírodnou sviežou vôňou esenciálneho oleja bio citrónovej trávy.

Vyrobená z celulózy, sisalu a recyklovaného PET.
Neškriabe, možno ju prať do 60 °C. Je vhodná aj na krehké sklo, nerez a povrchy s lotosovým efektom.

Oživuje farby, zjemňuje vlákna a zmäkčuje prádlo.

Je vhodný na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, kachličiek atď. Tento čistiaci produkt je výnimočne šetrný. Dostatočnej trvanlivosti a ľahkého antibakteriálneho efektu je dosiahnuté vďaka použitiu zmesi BIO olejov levandule a citrónovej trávy.

Je ideálne pre citlivú, jemnú detskú, alebo alergickú pokožku.

Prvý bublifuk vyrobený zo surovín v bio kvalite. Bublifuk je určený pre vonkajšie použitie pre potešenie veľkých a malých. Nádherne farebné bubliny môžu byť vytvárané cez tri rôzne veľkosti fúkacích krúžkov.

%d blogerom sa páči toto: