Domov > Blog > Aktuality > Ľadová čokoláda COCO CHOCO

COCO CHOCO je najzdravšia alternatíva čokolády vyrobená výhradne z tých najkvalitnejších bio surovín na trhu. Vyrába sa ručne, šetrným spracovacím spôsobom a čisto bez chemických prísad.

COCO CHOCO sa nehrá na pravú čokoládu, ale ponúka ľuďom novú alternatívu – naplno využíva nutričnú blahodarnosť nepraženého bio kakaa, panenského kokosového oleja, kakaového masla a kokosového nektáru.

Kombinácia energetických zdrojov z kokosového oleja a sacharidov z kokosového nektáru tvorí výnimočný komplex rýchlo využiteľnej, efektívnej energie. V kokosovom oleji sa nachádza kyselina laurová a kyselina kaprylová, ktoré sú známe antimykotickými (protiplesňovými) a antivirotickými účinkami.

Vysokokvalitné nepražené BIO kakao z Ekvádoru si vďaka šetrnému a iba mechanickému spracovaniu pri nižších teplotách zachováva množstvo živín a antioxidantov, ktoré môžu byť inak znehodnotené pražením a nadmerným spracovávaním. Navyše je zdrojom vlákniny.

Vyrobené na Slovensku.

COCO CHOCO je výbornou alternatívou pre:


V našich predajniach a eshope nájdete nasledovné príchute Coco Choco

Original

Lahodná, bohatá a sýto kakaová chuť, zato nie príliš horká, s ultra jemnou konzistenciou a nádychom kokosu. Pochutia si na nej priaznivci horkej i mliečnej čokolády. Podiel nepraženej kakaovej hmoty – 60%.

Pomaranč

Jemná, ale zároveň intenzívna a energizujúca chuť prírodného pomaranča si podmaní každého milovníka citrusovej sviežosti.


Čučoriedka

Exkluzívna, antioxidantmi nabitá ovocná odmena vás uchváti a vyvolá chuťovú senzáciu. Jemná kyselkavosť a chrumkavosť divoko rastúcich čučoriedok uspokojí všetky dobrodružné jazýčky.

*Chladené čokolády Coco Choco je možné vopred objednať na našom eshope k vyzdvihnutiu osobne na niektorej z našich štyroch predajní.

%d blogerom sa páči toto: