Kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Telo ho síce prirodzene produkuje, no s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje. To vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Preto je veľmi dôležité vybrať si skutočne kvalitný hydrolyzovaný kolagén a zakomponovať ho do stravy.

Rastlinný kolagén od Powerlogy je unikátna zmes rastlinných bielkovín, ktoré priamo podporujú produkciu kolagénu v tele. Hlavnou zložkou sú proteíny z BIO žltého hrachu, ryže a surového konope. Proteíny sú obohatené o kyselinu hyalurónovú, zdroj síry (MSM), vitamíny B12, D3 a prírodnú vanilkovú arómu. Vďaka kompletnému profilu aminokyselín dostane vaše telo komplexnú výživu. Zloženie bez umelín a špeciálny enzymatický extrakt z ananásu zaistí veľmi ľahkú stráviteľnosť.

Rastlinný kolagén Powerlogy:

  • podporuje zdravie aj pružnosť pokožky a pleti
  • posilňuje vlasy, zlepšuje kvalitu nechtov a ich odolnosť voči lámaniu
  • spomaľuje známky starnutia, pomáha regenerovať tkanivá
  • podporuje a regeneruje tráviaci trakt
  • podporuje funkcie mozgu
  • prehlbuje spánok

Príprava: 1 odmerku si rozmiešajte vo vode, rastlinnom mlieku či kokosovom jogurte a kolagén máte pripravený. Vzniknutý vanilkový smoothie či jogurtový dezert si ľahko dochutíte čerstvým ovocím a orieškovými krémami, ktoré pridajú zdravé tuky a lahodnú chuť. Fantázii sa medze nekladú. Vďaka jeho lahodnej vanilkovej chuti ho ľahko ho zakomponujete aj do iného jedla.