Domov > Blog > Novinky > Fermentovaný nápoj so zázvorom Bacilli

Fermentovaný nápoj so zázvorom Bacilli

Fizzy Ginger je nová limonáda od značky Bacilli. Je plná probiotík a v bio kvalite. Obsahuje čerstvo vytlačenú šťavu z citrónov a zázvoru, ktorá si zachováva všetky vitamíny, pretože nie je tepelne upravená. Nič nedokáže posilniť imunitný systém tak ako zázvor. Siahnuť po ňom treba hlavne v prípade, že nás “položila” chrípka či nádcha. Zahreje zvnútra, úžasne chutí a dokonca spraví dobrú službu aj tráveniu.

Limonáda Fizzy Ginger prešla kontrolovaným procesom fermentácie, ktorý ju okrem probiotík obohatil aj o veľa jemných prírodných bubliniek. Fermentovanie nie je iba skvelým spôsobom, ako zabezpečiť dlhšiu trvanlivosť potravín, ale injekcia probiotických kultúr, ktorá sa postará o správne fungovanie tráviacej sústavy. Mikroflóra, ktorá žije vo fermentovaných potravinách, vytvára na črevách ochranný povlak, ktorý bráni vniknutiu choroboplodných zárodkov do tela.

Limonáda nie je pasterizovaná a stále kvasí. Sladená je koncentrovanou jablkovou šťavou. Jednoducho limonáda, ktorú môžete piť bez výčitiek.

Fermentované produkty Bacilli vyrába česká firma Nemléko, nakoľko fermentácia je ich dlhodobou záľubou. S Nemlékom zdieľajú poctivé zloženie, kvalitné ingrediencie a ekologický sklenený obal.

 

%d blogerom sa páči toto: