Med manuka 100+ 250g

5834

Med vhodný na každodenné použitie a posilnenie imunity. Koncentrácia 100mg/kg metylglyoxalu  je hranica, pri ktorej boli preukázané výnimočné vlastnosti Manuka medu.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

23,58 € s DPH

94,32 € za ks

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Nie

Detaily

Manuka med MGO™ 100+  má delikátnu bohatú chuť a  jemnú textúru. Certifikovaný obsah prírodného metylglyoxalu, (minimálne 100mg/kg) – vedecky overená kľúčová zložka v Manuka mede.

Zloženie:100% MGO™ 100+ Manuka med z Nového Zélandu

Upozornenie: Med nie je vhodná potravina pre deti mladšie ako 12 mesiacov.

MGO™ Manuka med od spoločnosti Manuka Health je prémiový med s certifikovaným pôvodom z Nového Zélandu, ktorému môžete jednoducho dôverovať.

Udržateľným spôsobom získavaný z úľov vo vzdialených nedotknutých oblastiach Nového Zélandu a zdokonaľovaný, testovaný a balený v špecializovanom včelárskom zariadení. Odborná starostlivosť Manuka Health počas každého kroku procesu spracovania, s čo najmenším zásahom, je zárukou toho, že Manuka med MGO™ si zachováva svoje jedinečné prírodné vlastnosti, vynikajúcu chuť a zamatovo jemnú textúru, vďaka čomu je obľúbený na celom svete.

MGO™ Manuka med je testovaný a certifikovaný na obsah MGO, čistotu a kvalitu. Vedecké dôkazy potvrdzujú, že metylglyoxal (MGO) je kľúčová zložka prirodzene sa vyskytujúca v Manuka mede z Nového Zélandu. Hladiny MGO sa značne odlišujú, preto je testovanie každej várky zárukou uvedeného obsahu MGO.

Súvisiace produkty