Med kvetový s peľom 250g

8343

Včelí peľ je najväčší antioxidant, ktorý sa nachádza v prírode. Obsahuje nielen prírodné antibiotiká, ale aj esenciálne aminokyseliny, minerály, zdravé tuky, vitamíny a proteíny. Tento unikátny kokteil živín je vynikajúci pre všetkých aktívnych ľudí, pretože dodáva energiu, reguluje hladinu cukru v krvi a pomáha pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe.

Viac detailov

Na objednávku

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

5,05 € s DPH

20,20 € za kg

Vlastnosti

Bez lepku Áno
Bez sóje Áno
Bio Nie
Vegan Nie

Detaily

Krémový alebo pastovaný med je produktom riadenej kryštalizácie, do ktorého je pridávaných 5% obsahu pravého včelieho peľu. Vďaka pastovaniu je med hustejší, netečie, ľahko sa natiera no pri tom si zachováva všetky svoje biologické látky.

Včelí peľ obsahuje spolu 96 esenciálnych živín potrebných k udržaniu rovnováhy ľudského organizmu. Látky v ňom obsiahnuté priaznivo ovplyvňujú látkovú výmenu a imunitný systém. Peľ je uvádzaný ako najkomplexnejšia potravina 21. storočia. Konzumácia peľu v mede je jedna z najľahšie stráviteľných a vstrebateľných spôsobov jeho požitia.
Peľ sa uplatňuje pri prevencii a liečbe celkovej vyčerpanosti organizmu, pri psychickej únave človeka. Má omladzujúce účinky na bunky ľudského organizmu a tým aj na celkovú kondíciu človeka. Konzumácia peľu je vhodná pri chudokrvnosti z nedostatku železa.

Vyrába rodinná firma s tradíciou troch generácií, ktorej med bol ocenený na viacerých svetových výstavách.

Krajina pôvodu: Slovensko, Včelárstvo Dedinský

Súvisiace produkty