Kniha Vyhraj život ŠTART

7299

Úvodná kniha série Vyhraj život vedie čitateľov k ujasneniu si svojich priorít a vyváženiu práce a odpočinku, času na blízkych a miery povinností, ktoré nám prináša život. Kapitoly sa zaoberajú cvičením, výživou, slnečným žiarením, pôsobením vitamínu D, spôsobmi nášho myslenia, vplyvom nádeje, odpustenia a lásky, prekonávaním kríz a hodnotou rodinných vzťahov. 

160 strán 17 x 24 cm, viaz.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

11,32 € s DPH

11,32 € za ks

Detaily

Úvodná kniha série Vyhraj život vedie čitateľov k ujasneniu si svojich priorít a vyváženiu práce a odpočinku, času na blízkych a miery povinností, ktoré nám prináša život. Kapitoly sa zaoberajú cvičením, výživou, slnečným žiarením, pôsobením vitamínu D, spôsobmi nášho myslenia, vplyvom nádeje, odpustenia a lásky, prekonávaním kríz a hodnotou rodinných vzťahov. Kniha spája klinické štúdie doktora medicíny Wesa Youngberga s výchovno-vzdelávacími skúsenosťami jeho rodičov Johna a Millie Youngbergovcov, dlhoročných univerzitných profesorov, lektorov a autorov.  Cesta za zdravím a uzdravením v sebe zahŕňa tri fázy: (1) začiatok, (2) napredovanie napriek výzvam a únave, (3) dosiahnutie cieľa. Tieto fázy zodpovedajú trom knihám série Vyhraj život, v ktorých nájdete návody a inšpirácie vo veci vášho zdravia – a to tak telesného, ako aj duševného a duchovného.  Súčasťou každej kapitoly sú otázky na zamyslenie sa a chvíle na osobnú reflexiu. V knihách nájdete nielen mnoho príbehov, informácií, výskumov a inšpiratívnych myšlienok, ale aj čítanie, ktoré vedie k úvahám o tom, čo tieto koncepty znamenajú pre vaše zdravie, šťastie a celistvosť.

John a Millie Youngbergovci sú emeritní profesori na Andrewsovej univerzite v Berrien Springs. Prednášali v 42 krajinách sveta a sú autormi viac než 30 kníh. John sa celý život venuje horolezectvu – popri iných zdolal najvyššie vrcholy v 43 štátov USA. Napriek vyššiemu veku dodnes spoločne s manželkou Millie prednášajú a svojím holistickým prístupom k liečbe pomohli zlepšiť životný štýl a rodinné vzťahy tisícov svojich poslucháčov a čitateľov.

Lekár Wes Youngberg pracoval štrnásť rokov ako misionár na tichomorskom ostrove Guam. V súčasnosti je klinickým profesorom na Lekárskej fakulte Univerzity v Loma Linde. Taktiež je zakladateľom a riaditeľom Americkej lekárskej vysokej školy životného štýlu a riaditeľom Kliniky životného štýlu a nutričnej medicíny v Temecule v americkom štáte Kalifornia.