Kniha BEŽ V PRED

7586

Kniha Bež vpred zo série Vyhraj život prináša ďalšie inšpiratívne témy, ktoré majú úzky súvis s naším zdravím. Opäť sa týkajú nielen výživy a toľko diskutovaného vplyvu génov na zdravie človeka, ale aj psychickej, duchovnej a sociálnej roviny ľudského života.

144 strán, 17 x 24 cm, viaz.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

11,32 € s DPH

11,32 € za ks

Detaily

Kniha Bež vpred zo série Vyhraj život prináša ďalšie inšpiratívne témy, ktoré majú úzky súvis s naším zdravím. Opäť sa týkajú nielen výživy a toľko diskutovaného vplyvu génov na zdravie človeka, ale aj psychickej, duchovnej a sociálnej roviny ľudského života. Autori pripomínajú, že zdravie je podporované aj pocitom šťastia, spokojným partnerským životom, otvorenou a láskyplnou komunikáciou v rodine, širšími sociálnymi väzbami a životom oslobodeným od závislostí. Táto kniha jedinečným spôsobom prepája všetky tieto aspekty a sprevádza čitateľa druhou časťou cesty za zdravím.

Cesta za zdravím a uzdravením má tri fázy: (1) začiatok, (2) postup vpred napriek výzvam a únave a (3) dosiahnutie cieľa. Tieto fázy zodpovedajú trom knihám zo série Vyhraj život; nájdete v nich návod a inšpirácie, ktoré vedú k vášmu celkovému zdraviu – a to tak telesnému, ako aj duševnému a duchovnému. Súčasťou jednotlivých kapitol sú aj otázky na zamyslenie a priestor na osobnú reflexiu. Knihy sú plné nielen množstva príbehov, informácií, výskumov a inšpirujúcich myšlienok, ale aj čítania, ktoré vedie k úvahám o tom, čo načrtnuté koncepty znamenajú pre vaše osobné zdravie, šťastie a celistvosť.

Súvisiace produkty