Džbán + Šungit drť 300g Shungit Time gh s.r.o.

5287

Balenie 300 gramov šungitu ŠUNGIT TIME spolu s dvojlitrovým džbánom. Vďaka ŠUNGIT TIME prostredníctvom prírodnej filtrácie zbavíte vodu nežiaducich látok a baktérií. Výhodou oproti chemickým filtrom je, že šungit vracia do vody zdraviu prospešné stopové prvky. Osviežte sa zdravou vodou ŠUNGIT TIME.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

29,99 € s DPH

29,99 € za ks

Detaily

Obsah balenia: polyminerálna hornina šungit s obsahom fullerénov, s vysokým podielom uhlíka pre prípravu studenej vody, objem 2l/ 300g. (doba využitia jedného dvoj balenia 6 mesiacov).


Použitie: Obsah džbánu prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu pijeme pravidelne a bez obmedzenia. Opakovane dolievame.


Čistenie: V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení, trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Súvisiace produkty