IVAN čaj z listov vŕbovky uskolistej 75g

9082

Výnimočný nápoj našich predkov vyrobený podľa pôvodných receptúr fermentáciou Vrbovky úzkolistej. Naša Vrbovka úzkolistá pochádza z ekologicky čistej a čarovnej Archangeľskej oblasti na severe Ruska z údolia rieky Severná Dvina.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu ZDARMA.

Nakúpte u nás nad 60Eur a tovar Vám doručíme na naše náklady!

9,10 € s DPH

121,33 € za kg

Detaily

Zloženie:

Vrbovka úzkolistá (70 stopových prvkov vrátane železa, horčíka, draslíka, sodíka, medi, 18 aminokyselín, bioflavonoidou, vitamíny A, B, C, pektín, chlorofyl)

Vrbovka úzkolistá neobsahuje negatívne elementy ako je kyselina šťaveľová, kofeín a puriny. Jeho najväčšia prednosť je jeho bezkofeínovosť, pretože nenarušuje metabolické procesy.

Príprava:

1 čajovú lyžičku zalejeme (90-60stupňov) vodou a necháme lúhovať 3-5min. Jednu dávku čaju môžeme lúhovať opakovane 3ktrát

Po zaliatí čaju horúcou vodou (60-90 stupňov) môžete vidieť zmenu farby Ivan čaju od svetlej až po temne tmavú, pričom v každom okamihu je čaj vhodný pre iný druh harmonizácie. Preto si každý z vás môže vybrať, ktorá z farieb a vôní je pre vás najpríjemnejšia. Keď viete načúvať svojmu telu a sami sebe, potom vždy zvolíte ten pravý okamih, kedy čaj piť. Vedľajšími prejavy sú ľahkosť pitie, príjemná vôňa, pocit uvoľnenia, pocit vracajúce sa sily do tela a mnoho ďalších prejavov, ktoré pocítite.

Viac o účinkoch Ivan čaju: https://www.ekosferavision.cz/sk/o-ivan-caji

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)